Bytové doplňky

Každý si chce zútulnit svůj domov krásnými bytovými doplňky – vybíráme pro vás ty nejzajímavější a originální dekorativní prvky, které se hodí do každého domova. Vyberte si krásnou samolepku na zeď, stylovou vázu, luxusní lampu nebo třeba nástěnné hodiny.

 • Nástěnné police mohou být zajímavým dekoračním prvkem místnosti

  Dobrým způsobem, jak využít prázdnou stěnu nebo volný roh v místnosti, je umístění nástěnných polic. Jejich poslání nemusí být jen čistě praktické, ale může se jednat také o vysoce dekorativní prvek, který elegantně doladí interiér. Výrobci se dnes předhání nejen v nejrůznějších tvarech a barvách, ale také v samotném materiálovém provedení. Kromě tradičního masivu a různě lakované […]

  Přečtěte si mě...
 • Nálepky na zeď jsou základem bytových doplňků

  Cítíte, že je ve vašem obydlí něco špatně? Nejspíše je na čase uvažovat o obměně pár bytových kousků. Občasná změna prostředí je doporučována i psychology, kteří varují před ubíjejícím stereotypem. Ten se může projevit v jakékoliv oblasti lidského života. Výsledkem jeho působení může být podrážděnost, celkový úbytek energie a chuti do života, u méně odolných […]

  Přečtěte si mě...
 • Samolepky na zeď dekorace dle typu místností

  Jak vybrat vhodnou samolepku do vašeho bytu? Když opomineme tematiku (dětské, zvířecí, abstraktní, …) tak velmi důležitým aspektem při výběru samolepek bude místo, kam budete nástěnné dekorace lepit.

  Přečtěte si mě...
 • Máme pro vás inspirativní samolepky na zeď

  Pro naše věrné čtenáře jsme připravili nový katalog se samolepkami na zeď – jsou v něm ty nejkrásnější motivy, které jsme dokázali najít. Jsou jednoduše rozdělené do mnoha kategorií dle témat i místností.

  Přečtěte si mě...
 • Jak vybrat tu nejlepší samolepicí dekoraci k vám domů?

  Jak najít tu nejkrásnější, která vás bude plnohodnotně definovat? Splňovat všechny vaše požadavky na design i dekorativnost v místnosti? Jak najít prostě tu „SVOU“ milovanou samolepku, která přesně k vám sedne jako „zadek na hrnec“? Tak s tím vám dnes chceme pomoci.

  Přečtěte si mě...
 • Katalog nálepek na zeď – ty nejlepší pro VÁS

  Jak si krásně vyzdobit svůj nový pokojíček? Jak vybrat vhodnou dekoraci, která vám nezabere žádné místo a přesto vám bude dennodenně dělat radost. A vězte, že v tom není žádné kouzlo. Takový bytový doplněk jistě znáte. A ani vás peněžně nezruinuje.

  Přečtěte si mě...
 • Samolepky na zeď do kuchyně – tipy na výběr

  Samolepky na zeď do kuchyně dokáží velice rychle změnit kompletní dojem z bytu. Známí, kteří k vám přijdou si najednou budou myslet, že se najednou ocitli zcela někde jinde. U někoho jiného. Proč si tedy nezměníte během velice krátké doby celý svůj byt?

  Přečtěte si mě...
 • Ložnice a samolepky – jak ozdobit vaši zeď?

  Kvalita se také odráží v designu. Samolepky na zeď do ložnice jsou vždy vysoce kvalitní, exkluzivní a prostě neodolatelné. Nabídka je neustále rozšiřována, ale můžete si objednat i motiv dle vlastního zadání.

  Přečtěte si mě...
 • Jak vybrat samolepky do obývacího pokoje? TIPY a RADY

  Domov je místem, kde byste rozhodně neměli dělat kompromisy v otázce pocitů z bydlení, využijte samolepky na zeď do obýváku jako snadné oživení interiíru, která vašemu domu nebo bytu dodá novou energii…

  Přečtěte si mě...
 • Jak vybrat ty nejkrásnější samolepky na kachličky do koupelen?

  Ani krásněji zařízený interiér nebude nikdy dokonalý bez správných bytových doplňků! Hitem poslední doby se staly nálepky na domácí lepení, díky kterým můžete dát stěnám nový vzhled rychle a jednoduše.

  Přečtěte si mě...
 • Jak vybrat správné pokojové rostliny?

  Není tajemstvím, že rostliny ve vašem domě či bytě jsou skutečným oživením a nádherným přírodním doplňkem. Už ovšem není tak snadné vybrat ty správné a pro vaše obydlí ty nejvhodnější. Záleží na spoustě faktorů, díky kterým se vašim rostlinám buď bude dařit nebo ne. My vám ukážeme, jak je nejvhodnější s pokojovými rostlinami začít.

  Přečtěte si mě...
 • Skandinávský nábytek

  Nejprve něco ke stylu. Skandinávský design se pyšní minimalistickým pojetím a unikátními interiéry. Tento eklektický styl ztělesňuje jednoduchost, funkčnost a vzdušnost. Je rozšířený zejména v severských zemích (Dánsko, Norsko, Švédsko a Finsko). Jeho rozmach je zpozorován zejména od roku 1950.

  Přečtěte si mě...