• České sedací soupravy – tipy na výběr

  Sedací soupravy českých značek patří mezi velmi oblíbenou součást obývacích pokojů. Proč se přiklonit zrovna k české výrobě a k následujícím vybraným značkám? Odpověď je jednoduchá, české sedací soupravy jsou vysoce komfortní a plně účelné.

  Vámi nastavené požadavky dokážou technologové zohlednit totiž už přímo ve výrobě. Sedací souprava tak bude v prostoru pasovat na centimetry. Výsledkem je útulné bydlení, které nemá „přesahy“ nebo napresovanou sedačku v prostoru, kam se ne a ne vejít.

  Upraví sedačku na centimetry přesně

  Sezení na sedačkách

  Celou řadu zajímavých rozkládacích sedaček s požadavkem vašeho přání, vám splní česká výroba. Je to opravdový ráj, kde si vybere i ten nejnáročnější uživatel. Specializují se na výrobu sedaček v každém detailu.

  Je tu zakomponována řada prvků, které byste mohli u svých starých sedacích souprav postrádat. Je to nejrůznější pružení, rámy, opěrky, latexové výplně a rozkládací mechanismy. Sedací soupravu je možno doupravit na místě, což je nesporná výhoda. Výroba tak proběhne na centimetry přesně.

  České sedací soupravy

  U dalšího výrobce máte jistotu, že sedací souprava dlouho vydrží. Je na ní vidět práce, tradice i um vytvořit sedací soupravu, která je kvalitní, přesto není drahá. Čalouněné i omyvatelné sedačky jsou v tomto ohledu ukázkou praktičnosti a odolnosti. Vybírat si můžete z velkého množství potahových látek včetně hovězí kůže.

  Ukažte mi všechny modely setů na sezení

  Pokud jste stále nenašli, co hledáte, můžete si nechat ušít sedačku přímo na míru s parametry zahrnujícími hloubku sezení, počet křesel, polštářů, taburetů, záhlavníků, atd.

  Tradice, která ctí řemeslnou výrobu předků

  Pokud se někdo věnuje konceptu minulému, který úzce korespondoval s velmi dobrou kvalitou, jsou to právě zlaté české ručičky a typické našeho značky. Jejich nabídka je velmi pestrá v ohledu výběru potahových látek, ale i jisté atypičnosti. Pokud hledáte neobyčejný tvar, jste na správné adrese. Pyšní se výbornou výrobou, která zvládne i úpravu sedaček do vámi požadovaných kritérií.

  Obývací pokoj a sety

  Nabízí i ložnicové komplexy

  Nabízí pestrou nabídku, co se týče nejen sedaček samotných, ale i jejich doplňků. Koncept je moderní a vsází na kvalitu provedení. Vyrábí sedací soupravy z řad každodenního i příležitostného spaní až po celé ložnicové komplexy. Velmi často se tu objevuje buk, PUR a HR pěny s polyesterovým rounem. Pokud tedy toužíte nakoupit sedačku i ložnici od jednoho výrobce, vyjde vás levněji nakoupit vše na jednom místě.

  Chci vidět další sedací soupravy