• Chcete luxus a kvalitu? Zkuste konferenční stolek z masivu

  Stoly a stolky, jak je známe dnes, pocházejí zhruba z konce 19. století. Od dřívějších se odlišují především pevnou konstrukcí a specifickým tvarem. Právě tyto vlastnosti konferenčním stolům stolkům zůstaly dodnes.

  Vybíráme-li stolek z masivu, tak to má svá specifika – nejčastěji jde o geometrický tvar, ten totiž musí sedět přesně do interiéru. Vybírat můžeme z oválných, čtvercových, osmiúhelníkových, kulatých a dalších typů. Nábytek z masivu se vyznačuje svou odolností a v těchto dobách také střídmého zdobení.

  Výběr konferenčních stolků z masivu

  Celková duše masivního stolku je ale ve dřevě. Často se setkáme se stolem z dubového dřeva, který je odolný, není náchylný k poškrábání a celkově je i odolný vůči vlhkosti. Často se využívá i dřevo borovice a smrku, oba jmenované materiály jsou rovněž velmi kvalitní a pro konferenční stolek vhodné.

  konferencni-stolky

  V dnešní době jsou stoly přizpůsobené i ke každodennímu užívání, takže se můžeme setkat s variantou s přízemními stolky s druhou deskou pro odkládání drobných předmětů (knih, časopisů,…).

  Konferenční stolek je reprezentativní věc každého obývacího pokoje, vybírejte tedy dle ceny, ale rovněž i podle vzhledu. O kvalitě záměrně není pochyb, protože už fakt, že se jedná o stůl z masivu značí, že dřevo je u tohoto nábytku kvalitní. Takový stolek bude ve vašem bytě působit krásně, promyšleně a hned se do vašeho interiéru dostane něco magického, z čeho dýchá historie.

  Další designovou lahůdkou je stůl z masivu, který má železnou konstrukci a masivní  horní desku, což působí více rustikálním dojmem.

  CHCI konferenční stolek za masivu