• Co v sobě ukrývají sedací soupravy 3+1+1?

  Sedacích souprav je na trhu nesčetné množství, ale pokud člověk hledá skutečně exkluzivní provedení a moderní koncept, jeho výběr se může najednou ztenčit na minimum i co se týče cen. Sehnat v dnešní době kvalitní, přesto levnou sedačku, je skoro nadlidský úkol.

  Nicméně jsou takové sedačky, akorát pro jejich nákup musí člověk vynaložit určité úsilí. Nemusíte mít celokožené provedení, stačí trochu zvážit své možnosti a vybrat jiný, podobně kvalitní povrch. Různé imitace kůže v podobě textilního povrchu v závěru vydrží i déle, než třeba obyčejná koženka.

  sedací set 3+1+1

  Jaké jsou vlastně sestavy 3 1 1?

  Sedací soupravy 3 1 1 pod svými číslicemi ukrývají set sedačky se třemi podsedáky a dvě křesla. Kdo má tedy velkou rodinu, jistě jí ve svém obývacím pokoji mile rád uvítá. Sedací souprava s trojsedákem je pohodlná a pro vícečlennou rodinu ideální možností.

  Ukažte mi další velikosti setů pohovek

  Usednutí do komfortního polštáře poznáte na první vyzkoušení. Je to úplně něco jiného a vsaďte se, že to pozná i vaše tělo. Výhodou je u většiny i velký úložný prostor s rozložením. Další vzniklý prostor tak můžete využít pro natažení nohou nebo klidně na spaní. Nepřeberné možnosti dávají těmto sedačkám punc jedinečnosti ve variabilitě komponentů.

  Další varianty se hodí do jakého obýváku?

  Komu se nehodí sedací soupravy 3 1 1, může se rozhodnout pro 3 2 1, kde jedno křeslo nahradí další sedačka, tentokrát s dvousedákem. V obývacím pokoji tak může stát sedací souprava s jedním nebo dvěma křesly, dle vašeho uvážení. Někdo disponuje větším množstvím nevyužitého prostoru, tak to uvítá. Jiný si zase střeží každý kousek prostoru, aby byt nepůsobil „přeplácaným“ dojmem.

  Ať je to, jak je, velký prostor má jisté výhody, ale je důležité umět ho využít. Kdo tedy doposud o možnosti velkých sedaček nevěděl, zřejmě se potýkal s tím, že měl v bytě příliš mnoho prostoru a neuměl ho efektivně využít. Moduly k sedačkám tak zákonitě vyplní nevyužitý interiér, i prosté taburety jsou vkusným komponentem.

  Pohodlí především…

  Kvalitní výplně ze studené nebo líné pěny udělají z vaší sedací soupravy pohádkovou kulisu, která dotvoří atmosféru přesně podle vašich představ. Krása sedacích souprav nezná mezí. Jsou k dostání v různém barevném provedení, což samo o sobě napovídá o pestré škále odstínů. Jedině tak docílíte doma příjemné harmonie, která ruku v ruce ponese originalitu celému domu.

  Chci vidět další soupravy skladem