• Designové bytové doplňky – kdo by je odmítl?

  Čím si lépe vyzdobit svůj byt, než krásnými designovými bytovými doplňky? Mají něco do sebe – jsou originální, mají skvělý nápad a také zpravidla nejlepší materiály. Čisté dřevo, ocel, lékařský silikon, ABS plast, ručně foukané sklo…

  Ty nejlepší materiály

  Cokoliv TOP vás napadne, tak u těchto ojedinělých dekorací do bytu to najdete. Stačí si jen vybrat ten správný kousek. Takový, který vhodně potdtrhne atmosféru v dané místnosti. Nejlépe ten, který nemá jen funkci „být krásný“, ale má i své využití.

  Doplňky do interiéru

  Bytové parfémy a svíčky – čistá esence krásy

  Krásnou ukázkou užitečných doplňků jsou tzv. vůně do bytu. Díky netradičnímu obalu v podobě dřevěné květiny, skleněné vázičky, případně keramické misky a přírodním vonným esencím v sobě snoubí funkčnost a zároveň nádheru. 2V1 – kdo by o ně nestál?

  Jaké značky existují u bytových parfémů? Známé a prověřené jsou například italská Millefiori Milano, francouzská Lampe Berger Paris, případně kultovní Chando, Drake Home Fragrances a Air Aroma.

  Ukažte mi další bytové dekorace

  U všech si můžete být jistí, že dostanete luxusní kousek, který skvěle sedne jak do moderního, tak retro/rustikálního bytového interiéru. Alternativou mohou být vonné svíčky – například od O.W.N Candles, případně ReWined či Yankee Candles. Svíčky se hodí především do starosvětských interiérů, kde krásně podkreslí romantickou atmosféru večera.

  I gauč dokážete oživit pěknými prvky

  I takové drobnosti jako polštáře na pohovku mohou být v krásném provedení, které leckomu vyrazí dech – a hlavně si na ně můžete krásně lehnout a odpočívat. To se vám s pěknou, leč užitnou vázou nestane…

  Mrkněte se na krásné samolepky na zeď

  Klasikou domácích dekorací jsou už samolepicí dekorace. Můžete si jimi vyzdobit jak ložnici, tak obývací pokoj. Dokonce i do koupelny se hodí – ale zde musí být ze speciálního vinylu, který dokáže vydržet neustálou vlhkost. Alternativou jsou speciální tapety – vhodné například i na zakrytí nevzhledných dveří, případně hůře vypadající stěny.

  Nálepky do interiéru

  Dětský pokojíček také může zářit

  Pěkným doplňkem jsou i originální dekorace do dětského pokoje – s vločkami, soby, sněhuláky, zvířátkami či příšerkami. Ideální jsou do nově zařízeného pokoje. Také milujete designové bytové doplňky, které oživí každý interiér? My ANO!