• Dětská sedací souprava, kterou si dítka zamilují…

  Sedací souprava se bude vyjímat i v dětském pokoji, jen je potřeba vědět, jak na to. Ona totiž i taková kvalitní dětská sedací souprava může zajistit další místečko na eventuální přespaní jednoho z rodičů nebo kamarádky či kamaráda.

  A nejen to, pro děti bude plnit zejména ten hrací účel. Dítě si na ní může rozložit své hračky a hrát si, kreslit, koukat na televizi nebo jen tak relaxovat. K řadě dětských sedaček jsou k dispozici i další komponenty navíc, např. malý bobek, váleček, polštářek, ale i třeba křesílko.

  Novinkou jsou dopínací sedáky

  S dopínacími sedáky zajistíte vašemu dítěti kvalitní posed v jakémkoliv věku, od batolete až po mladší školní věk. Sedák lze k sedačce dopnout úplně hravě, takže to zvládnou kolikrát i děti. Stejně jako rozložení a složení sedačky. Dopínacím sedákem sedačce navíc prodloužíte její délku.

  Vhodnou sedací pohovku pro malé děti poznáte tak, že má měkké části. Nejsou tu žádné dřevěné opěrky, které by mohly být pro děti méně bezpečnou variantou, přesto sedačka drží svůj tvar. Konzistence je většinou pevnější, než PUR pěna, ale i tak jsou velmi pohodlné.

  Snímatelné potahy

  Praktická dětská sedací souprava je ta, která má snímatelný potah a lze ho prát v pračce. Upatlané dětské ručičky si nevybírají, kam s nimi sáhnou. I z toho důvodu pro vás bude jednodušší, když potah snadno sejmete, vyperete a zase vrátíte na sedačku.

  Bude navíc krásně vonět, takže se zde bude dětem příjemně relaxovat a bez problémů usnou i při čtení pohádky. Věřte tomu, ale dětské sedačky jsou na odpolední odpočinek s lehkým usnutím těmi nejlepšími. Děti se příjemně unaví a usnou, na rozdíl od postýlky, kde ví, že usnout musí. U dětských sedaček mají volbu – hra, televize, spánek.

  Dětská sedací souprava s veselými obrázky projasní celý dětský pokoj. Jak jí využijete, záleží na vás i na dítěti. Občas se stává noclehem pro někoho z rodiny, při hrách se mění na pirátskou loď.