Dětská komoda jako základ pořádku v pokoji

Jistě znáte situaci, kdy se vaše zlatíčko rozhodlo, že tohle autíčko nebo panenka jsou sice fajn, ale teď mě baví puzzle. Kam ale s autíčkem nebo panenkou, aby nepřekážely? Nejlepší volbou jsou dětské komody, které poskytují perfektní úložný prostor v dětském pokoji.

Komodu do dětského pokoje ocení každé dítě i jeho rodič, lehce a každodenně využitelný úložný prostor se totiž vždy hodí! A ještě více v dětském pokoji! A to i když vybíráte pro dítě předškolního věku, školáka i teenagera.

CHCI SI VYBRAT DĚTSKOU KOMODU

Komoda není jen kus nábytku do dětského pokoje

Dětský nábytek musí v dnešní době plnit několik velmi důležitých vlastností - jednak musí být odolný, dětskému oku líbivý, bezpečný a funkční. Bezpečí vašich dětí je klíčové - nestačí jen zaoblené rohy, ale doporučuje se nekupovat dětské komody, které obsahují skleněné prvky, ani ty, které mají složitý systém otevírání.

Výběr je ovšem velmi závislý na stáří dítěte, teenager jistě ocení i minimalistické komody, které skvěle poslouží k organizace učebních materiálů, sešitů atp. Zde tedy o bezpečnosti příliš uvažovat nemusíme... Vybírat můžeme i dle rozložení šuplíků, otevíracích bloků, počtu poliček a jiných parametrů. Jistě se vyplatí myslet i na celkový vzhled pokojíčku, do kterého komodu kupujete.


Na materiálu záleží

Do dětského pokoje se vyplatí odolné komody z masivního dřeva, ale perfektně mohou posloužit i z materiálů jako LTD nebo laminátové, které zase nabízejí možnosti barevných kombinací. Právě kombinace dětských a studentských pokojů jsou tím, čím jsou i naše děti - pomáháme jim, aby se jim dobře učilo, odpočívalo a cítili se dobře.

CHCI VIDĚT VÍCE DĚTSKÝCH KOMOD