• Hravé sezení? Sedací vak – fotbalový míč

  Variabilita sedacích prostorů nezná mezí. Sedací vaky jsou novodobou záležitostí, která hýbe všemi místnostmi v domě i v kancelářích. Je to moderní ikona královského posezení, jež v sobě snoubí praktičnost i všestrannou využitelnost. Sedací vak si lidé pořizují k sedacím soupravám, do dětského pokoje, podkroví, ale i třeba pracoven.

  Design fotbalového míče vnese do prostředí atraktivitu a mladistvého ducha. Člověk nemusí být nutně fotbalista, aby tento druh posezení dokázal ocenit.

  fotbalovy-mic-vak

  Lepší, než židle bez opěradla

  Mnoho výrobců stoliček zapomíná na jednu důležitou věc, kterou je podpora páteře. Jistě, sedací vak není ergonomicky tvarovaná židle, přesto v něm člověk dokáže relaxovat. Je totiž velmi příjemnou změnou oproti klasické židli, která je daleko tvrdší.

  Sedací vak se může hravě stát i rehabilitační pomůckou. Když člověka bolí ze židle už záda, sedací vak ho napraví. Tím, že změníte polohu a konečně se uvelebíte na pár minut v tomto pohodlně tvarovaném křesílku, načerpáte novou energii a lepší náladu. Navíc si s ním vyhrají i vaše děti, protože provedením, je tenhle vak rozhodně nadchne.

  Chci si vybrat sedací míč

  Kvalitní zpracování v eko kůži

  Sedací vak ve tvaru fotbalového míče s precizně vypracovanými detaily je dokonalou ukázkou moderních prvků s mnoha výhodami. Tak za prvé, tento sedací míč jen tak někdo doma nemá a za druhé je opravdu perfektním posezením. Pro mladé teenagery do dětských pokojů je přáním pod stromeček číslo jedna.

  Navíc je lehce omyvatelný, praktický a skladný. Nezabere moc místa a při dobré vůli by se vešel i do větší skříně. Není problém tak tento míč ukrýt nebo naopak vystavit na odiv. Jeho tvárnost nezná mezí a menší děti si na takovém sedacím vaku i rádi zaskáčou a užijí legraci. Je jako stvořen k zábavě i pěkné dekoraci, která nikomu z rodiny nezevšední.

  Koupit sedací vak – fotbalový míč