• Botníková komoda MULTIRAUMKONZEPT 331 grafitová

  3 839 

  Vybrali jsme Botníková komoda MULTIRAUMKONZEPT 331 grafitová přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 3839.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Nedbale poházená obuv nepůsobí dobře na pohled a navíc ztrácíte přehled. S policovým botníkem MULTIRAUMKONZEPT 331 vnesete do vaší předsíně opět řád a váš vstupní prostor bude působit čistě a reprezentativně. **Otevírání dveří je univerzální**, proto si můžete nastavit levostranné nebo pravostranné otevírání. **Vnitřní prostor dělený policemi s praktickou zarážkou** nabízí zázemí nejen pro vaše oblíbené kousky, ale také případně pro přípravky na ošetření bot. **Příruční zásuvka** pojme nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Komoda má korpus vyrobený z laminovaného dřevěného materiálu a dvířka z foliovaného dřevěného materiálu. Tyto materiály jsou nenáročné na údržbu. Pokud chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu MULTIRAUMKONZEPT. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Botníky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Botníková komoda MULTIRAUMKONZEPT 331 grafitová - nábytek SCONTO nábytek.cz Botníková komoda MULTIRAUMKONZEPT 331 grafitová - nábytek SCONTO nábytek.cz