• Dětská kolébka ABBIE bílá, 40×90 cm

  5 499 

  Vybrali jsme Dětská kolébka ABBIE bílá, 40×90 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 5499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Dětská kolébka ABBIE** vyrobená v jednoduchém a nadčasovém designu, je ideálním kouskem do dětského pokoje či ložnice rodičů, který poskytne perfektní zázemí pro vaše miminko. Kolébka z dřevěného materiálu v oblíbené bílé barvě o rozměru **ložné plochy 40×90 cm** je určena pro děti **do cca 6 měsíců**. Postýlka je ze všech stran lemována **zábranou z latěk**, která umožňuje potřebnou cirkulaci vzduchu, ale zároveň chrání před vypadnutím ven. Podpírají ji 2 **stabilní nohy**, které zajišťují potřebnou oporu a zároveň jsou opatřeny praktickými, **otočnými kolečky**, která jsou vybavena **brzdou** pro zafixování kolébky na místě. Pomocí **aretačního tlačítka** můžete kolébku zajistit proti pohybu. Doplňují ji nezbytné **lůžkoviny ze 100% bavlny**, které jsou příjemné k dětské pokožce a vytváří dokonalé prostředí pro klidný spánek. Kolébka je **dodávána i s matrací a baldachýnem** včetně tyče pro zavěšení. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Dětské postýlky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Dětská kolébka ABBIE bílá, 40x90 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Dětská kolébka ABBIE bílá, 40x90 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz