• Dětská postýlka LEONELA přírodní, 70×140 cm

  6 199 

  Vybrali jsme Dětská postýlka LEONELA přírodní, 70×140 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 6199.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Dětská postýlka LEONELA** v jednoduchém provedení přírodního vzhledu bude díky svému praktickému zpracování růst s vaším dítětem. Je ideální jak pro umístění do dětského pokoje, tak i do ložnice rodičů. Konstrukce je vyrobena z dřevěného materiálu jehož přírodní vzhled snadno zkombinujete s dalším nábytkem. Ze 2 stran konstrukci tvoří **klasické plné čelo** a z dalších 2 stran je postel opatřena **laťkovými bočnicemi**, které brání nechtěnému vypadnutí dítěte ven. Prostor za hlavou nebo boky můžete vyplnit **textilním mantinelem**, který zvyšuje pohodlí a chrání před průvanem. Postýlka je **vybavena matrací a nastavitelným lamelovým roštem**, díky kterému můžete upravit výšku ložné plochy do 3 různých poloh. Pro pohodlný spánek nesmí chybět ani **bavlněný set povlečení na polštář a přikrývku**. Posledním doplňkem je **baldachýn včetně tyče** pro připevnění. Postýlku snadno a bez dalšího příslušenství **přetransformujete na postel pro větší dítko**. Lze ji tak využívat až do přechodu na klasickou postel. Stabilitu postele zajišťují **pevné, kulaté nožky**. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Dětské postýlky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Dětská postýlka LEONELA přírodní, 70x140 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Dětská postýlka LEONELA přírodní, 70x140 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz