• Jídelní stůl MAVERICK akácie, 200×100 cm

  22 499 

  Vybrali jsme Jídelní stůl MAVERICK akácie, 200×100 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 22499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Jídelní stůl MAVERICK přenese závan exotických končin do každé kuchyně či jídelny. Hlavní deska o síle 50 mm je vyrobena **z masivního dřeva akácie**, velmi odolné dřeviny, která vyniká vysokou pevností a výraznou kresbou dřeva s jemnými barevnými přechody a přiznanými vadami, které se kus od kusu liší. Každý jeden stůl je tak naprostým originálem. Maximální stabilitu pak zajišťuje designová podnož **z kombinace dřeva a kovu** v černém práškovém laku – to stolku propůjčuje mírný industriální nádech. Dřevo stolu je navíc ošetřeno lakem, což zvyšuje jeho životnost a přírodnímu odstínu dodává jiskru. Jídelní stůl MAVERICK bude skvělou volbou pro každou domácnost, ve které jedinečnost hraje hlavní roli. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Jídelní stůl MAVERICK akácie, 200x100 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Jídelní stůl MAVERICK akácie, 200x100 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz