• Kancelářské křeslo TEO šedá/černá

  3 223 

  Vybrali jsme Kancelářské křeslo TEO šedá/černá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 3223.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Luxusní herní a kancelářské křeslo TEO je navržené nejen pro náročné požadavky hráčů, ale je uzpůsobené i pro standardní kancelářskou práci. To vše v maximálním pohodlí a při dokonalé ergonomii sezení. Potah kombinuje šedou a černou perforovanou eko kůži s černou síťovinou MESH. Opěrák je černý s plastovým výliskem ve futuristickém designu. Výplň sedáku i hlavové opěrky je z velmi kvalitní PU pěny. Křeslo je vybaveno mechanikou permanentního kontaktu s plynulou aretací. Při vypnutí je možné se s opěradlem volně pohupovat. Výška sezení se upravuje jednou páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Poloha opěráku se nastavuje druhou páčkou, umístěnou rovněž na pravé straně křesla. Masivní černý plastový kříž s šedými protiskluzovými plastovými doplňky je osazen plastovými kolečky, která jsou ideální na tvrdé podlahy. Nosnost židle je až 130 kg. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Křesla a sezení > Židle > Kancelářské židle
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Kancelářské křeslo TEO šedá/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Kancelářské křeslo TEO šedá/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz