• Konferenční stolek SPRING II akácie/kov

  4 773 

  Vybrali jsme Konferenční stolek SPRING II akácie/kov přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 4773.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Konferenční stolek SPRING zaujme především milovníky průmyslového stylu. **Kombinace akáciového masivního dřeva a kovu** tvoří půvabný kontrast, který zajistí příjemnou atmosféru v místnosti. Jednoduchý design tohoto kusu nábytku bez zdobných detailů dává vyniknout syrovosti exotického dřeva a jeho přirozené kresbě. Jedná se o velmi tvrdý a robustní materiál, který vyniká zároveň svojí pružností, odolností a nábytek z něj vám zaručeně bude dělat společnost po mnoho let. Typické pro tento druh nábytku jsou **přiznané vady dřeva a ruční, hrubé zpracování**, které dodává každému kusu naprosto unikátní vzhled. Týká se to i kovových konstrukcí, které jsou opatřeny patinou a nakonec přelakovány. To vše ve výsledku dodává nábytku jedinečnost, kdy se provedení každého kusu může mírně lišit od produktové fotografie. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Stoly a stolky > Konferenční stolky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Konferenční stolek SPRING II akácie/kov - nábytek SCONTO nábytek.cz Konferenční stolek SPRING II akácie/kov - nábytek SCONTO nábytek.cz