• Multifunkční židle NELLIE přírodní

  1 699 

  Vybrali jsme Multifunkční židle NELLIE přírodní přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 1699.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Multifunkční židle NELLIE** je vybavena mnoha **praktickými a bezpečnostní prvky** a je tak plně přizpůsobena k užívání malými dětmi. Vyrobena je z **masivního bukového dřeva**, které jí dodává potřebnou pevnost a odolnost. Stabilní konstrukce s **oblými hranami a ochranou proti převrácení** předchází vzniku nebezpečných situací. Sedací část je **čalouněna omyvatelnou fólií** bez jakýchkoliv škodlivých látek. Největší předností tohoto čalounění je právě snadná omyvatelnost a zároveň šetrnost k dětské pokožce. Sedák je také vybaven praktickými **bezpečnostními pásy**, které můžete zapnout například během jídla. **Nastavitelná a odnímatelná jídelní deska** zvýší pohodlí vašeho dítěte během sezení. Vysoká židlička jen tak neomrzí jelikož ji snadno a rychle **proměníte na samostatný stolek a nízkou židli**. Dopřejte svým nejmenším příjemné posezení s multifunkční židlí NELLIE, která se přizpůsobí jakékoli situaci. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Křesla a sezení > Židle > Dětské židle a křesla
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Multifunkční židle NELLIE přírodní - nábytek SCONTO nábytek.cz Multifunkční židle NELLIE přírodní - nábytek SCONTO nábytek.cz