• Nástěnná police SPRUCE IV smrk/kov

  699 

  Vybrali jsme Nástěnná police SPRUCE IV smrk/kov přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 699.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Nástěnná police SPRUCE IV** je díky svému jednoduchému, nadčasovému provedení s **industriálním nádechem** skvělou volbou téměř do jakéhokoli stylu interiéru. Ať už pomůže dotvořit obývací pokoj, ložnici či pracovnu, jistě s ní neuděláte krok vedle. Police je vyrobena z **masivního smrkového dřeva**, které dodává potřebnou pevnost a odolnost. Přírodní vzhled s přiznanou kresbou dřeva zaručuje **jedinečnost** každého kusu. Polici můžete ke stěně **připevnit 2 různými způsoby** a to právě díky variabilnímu užití černé **kovové konstrukce**, která je zajímavým kontrastem ke dřevu. Police je nejen dekorativním prvkem, ale také dodá vašemu domovu **dodatečný odkládací prostor**. Pokojové rostliny, rodinné fotografie a další dekorace tak budou konečně mít své místo. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Drobný nábytek > Police
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Nástěnná police SPRUCE IV smrk/kov - nábytek SCONTO nábytek.cz Nástěnná police SPRUCE IV smrk/kov - nábytek SCONTO nábytek.cz