• Obývací stěna FLAME dub flagstaff/antracitová

  17 499 

  Vybrali jsme Obývací stěna FLAME dub flagstaff/antracitová přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 17499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Obývací stěna FLAME** je vyvedena v atraktivní kombinaci antracitové barvy a přírodního **dubového dekoru**. Moderní nástěnné provedení bez nohou a úchytů přidává na praktičnosti a čistém vzhledu. Široká nástěnná **TV komoda** je vybavena uzavíratelným úložným prostorem, který je skrytý za **2 výklopnými dveřmi**. Každodenní manipulaci potom usnadňuje mechanismus **push-click**. Prostřední část komody se skleněnou policí je doplněna o **LED osvětlení**, které pomůže v obývacím pokoji vytvořit tu správnou atmosféru. Sestava dále obsahuje **elektrický krb**, který sice nehřeje, ale **vizuálně imituje oheň** a vnese tak do interiéru nádech domácí pohody. Posledním prvkem je **nástěnná police**, který pomůže zaplnit prázdný prostor nad TV a poslouží pro vystavení rostlinné sbírky, fotografií a dalších dekoračních předmětů. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Nábytkové sestavy a stěny > Obývací stěny
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Obývací stěna FLAME dub flagstaff/antracitová - nábytek SCONTO nábytek.cz Obývací stěna FLAME dub flagstaff/antracitová - nábytek SCONTO nábytek.cz