• Obývací stěna VALENTIN dub ušlechtilý/dub černý

  11 999 

  Vybrali jsme Obývací stěna VALENTIN dub ušlechtilý/dub černý přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 11999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Elegantní obývací stěna VALENTIN v moderním designu je vyvedena v tmavé kombinaci ušlechtilého dubu a dubu černého. Výhodou sestavy je, že ji můžete volně rozložit do prostoru dle vašeho uvážení. Vyrobena je z dřevěného laminovaného materiálu nevyžadujícího speciální péči. Skládá se z prosklené nástěnné vitríny, televizního stolku, komody a nástěnné police. TV stolek disponuje úložným prostorem za dvěma výklopnými dvířky a také jednou praktickou zásuvkou, které předměty spolehlivě ochrání před nechtěným prachem. Otevřené odkládací místo využijete především pro uložení TV příslušenství. Komoda kombinuje otevřený a krytý prostor a vybavena je klasickými policemi i menšími prostory na drobnosti. Součástí částečně prosklené vitríny jsou dvě prosklené a dvě klasické poličky. Celou sestavu stylově doplňuje nástěnná police, která vyplní prázdný prostor na stěně. Nejlépe poslouží jako místo pro uložení nejrůznějších dekoračních předmětů. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Nábytkové sestavy a stěny > Obývací stěny
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Obývací stěna VALENTIN dub ušlechtilý/dub černý - nábytek SCONTO nábytek.cz Obývací stěna VALENTIN dub ušlechtilý/dub černý - nábytek SCONTO nábytek.cz