• Postel boxspring ELECTRA béžová, 180×200 cm

  40 299 

  Vybrali jsme Postel boxspring ELECTRA béžová, 180×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 40299.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Čalouněná postel ELECTRA typu boxspring** nabízí ideální kombinaci vysokého pohodlí a nadčasového, elegantního vzhledu s nádechem luxusu. Konstrukce je potažena **hustou, pletenou tkaninou**, která je znatelně strukturovaná. Pro pohodlné opření poslouží výrazné, **vysoké čelo s dekorativním prošíváním** a čalounickými knoflíky Kompletní **třívrstvé lůžko s dvojím odpružením** vytváří perfektní zázemí pro kvalitní spánek. Základem postele je výklopný **box s jádrem z taštičkových pružin o výšce 6 cm**, který poskytuje tužší lehací komfort. Prostřední vrstvu tvoří **7-zónové taštičkové matrace**, které se vyznačují vysokou bodovou nosností a tvarovou stálostí. Zároveň dokonale kopírují tělo uživatele a přispívají tak k vyššímu komfortu. Poslední vrstvou je **ochranný topper**, který sjednocuje celou ložnou plochu postele, chrání ostatní vrstvy před proležením a prodlužuje životnost matrací. Typickým znakem je také **vysoká ložná plocha** umožňující pohodlné uléhání a ranní vstávání. Systém **bočního výklopu matrací** pomocí plynových pístů umožňuje jednoduchý přístup do **úložného prostoru v rámu postele**, který je ideální pro uschování lůžkovin a dalších aktuálně nepoužívaných předmětů. Celkový dojem dotváří elegantní nožky přírodního vzhledu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele > Boxspring
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Postel boxspring ELECTRA béžová, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Postel boxspring ELECTRA béžová, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz