• Postel boxspring HESTIA béžová, 180×220 cm

  48 359 

  Vybrali jsme Postel boxspring HESTIA béžová, 180×220 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 48359.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Dvoulůžková **postel bosxpring HESTIA** je potažena strukturovanou tkaninou typu boucle, díky které je povrch postele **hřejivý a měkký** na dotek. Pro pohodlné opření skvěle poslouží **vysoké čelo s výrazným prošíváním**, které je tak i dekorativním prvkem. Celou konstrukci podpírají výrazné nohy, které posteli dodávají potřebnou stabilitu. Postel je tvořena **systémem vrstvených matrací s dvojitým odpružením**, kdy se vlastnosti jednotlivých vrstev perfektně doplňují a spolu vytváří ten nejlepší povrch pro kvalitní spánek. Základem postele je výklopný **box s jádrem z taštičkových pružin** o výšce 6 cm, který poskytuje tužší lehací komfort. Druhá vrstva je tvořena **7-zónovou taštičkovou matrací o výšce 12 cm**, která zajišťuje správné rozložení tlaku těla a potřebnou oporu. Poslední vrstvou je **ochranný topper** sjednocující celou ložnou plochu postele a chránící ostatní vrstvy před proležením. Všechny vrstvy společně tvoří **vysokou ložnou plochu**, která usnadňuje uléhání i ranní vstávání. Systém **bočního výklopu** matrací umožňuje jednoduchý přístup do praktického úložného prostoru v rámu postele. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele > Boxspring
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Postel boxspring HESTIA béžová, 180x220 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Postel boxspring HESTIA béžová, 180x220 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz