• Postel s bočním čelem a matrací AFRODITE černá, 120×200 cm

  14 879 

  Vybrali jsme Postel s bočním čelem a matrací AFRODITE černá, 120×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 14879.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Postel s bočním čelem AFRODITE** je potažena hladkou tkaninou PARIS, která je vyrobena ze 100% polyesteru. Dominantním prvkem je **vysoké čelo po celé délce postele**, které je dekorativně prošívané a doplněné o čalounické knoflíky. To se postará o ochranu stěny před poškozením a zároveň vám umožní pohodlné opření. Konstrukci podpírají **15 cm vysoké pochromované nohy**, díky kterým pod postelí projede i robotický vysavač. **Jednolůžko** je vybaveno kvalitním **lamelovým roštem** s lamelami se zvýšenou pevností a vynikající pružností, které přispívají k delší životnosti celé postele. Vyklopením roštu z boku se dostanete do praktického **úložného prostoru v rámu postele**. Na rošt je uložena **partnerská matrace**, která má ideální termoregulační vlastnosti a umožňuje **volbu tuhosti matrace** mezi tvrdší a měkčí stranou. Skládá se z několika vrstev kvalitních elastických pěn, které se perfektně přizpůsobí tvaru těla a utváří tak ty nejlepší podmínky pro kvalitní spánek. Potah matrace je snímatelný a pratelný na 30 °C. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Postel s bočním čelem a matrací AFRODITE černá, 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Postel s bočním čelem a matrací AFRODITE černá, 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz