• Postel s matrací AFRODITE šedá, 140×200 cm

  15 809 

  Vybrali jsme Postel s matrací AFRODITE šedá, 140×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 15809.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Manželská postel AFRODITE** vás potěší vysokým pohodlím, praktickou konstrukcí i elegantním designem. Konstrukce je potažena na **dotek příjemnou hladkou tkaninou**. Na každé straně se nachází **kvalitní lamelový rošt** s lamelami **se zvýšenou pevností a vynikající pružností**. Napomáhají tak k delší životnosti celé postele. Pod každým roštem se potom ukrývá **praktický úložný prostor** na lůžkoviny přístupný z boku. Díky **vysokému čelu s dekorativním prošíváním a čalounickými knoflíky** se můžete pohodlně opřít při četbě oblíbené knihy či sledování filmu. Postel je dodávána **včetně pohodlné partnerské matrace** se zvýšenou pórovitostí, díky čemuž má ideální termoregulační vlastnosti a **umožňuje volbu tuhosti matrace** mezi tvrdou a měkkou stranou. Skládá se z několika vrstev kvalitních elastických pěn, které se perfektně přizpůsobí tvaru těla a utváří tak ty nejlepší podmínky pro zdravý spánek. Výška matrace je 16 cm a vyčnívá 9 cm nad úrovní postele. Její **potah je snímatelný a pratelný** na 30 °C. Ulehněte do elegantní postele AFRODITE a užijte si komfort té nejvyšší úrovně. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele > Manželské postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Postel s matrací AFRODITE šedá, 140x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Postel s matrací AFRODITE šedá, 140x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz