• Postel s úložným prostorem a nočními stolky STACIE grafit/dub artisan, 180×200 cm

  13 639 

  Vybrali jsme Postel s úložným prostorem a nočními stolky STACIE grafit/dub artisan, 180×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 13639.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Manželská postel s nočními stolky STACIE** v moderním designu je vyvedena v přírodním **dekoru**, který svým vzhledem věrohodně napodobuje dřevo **dubu artisan**. Kombinace s grafitovou barvou dohromady působí příjemným a útulným dojmem. Vyrobena je z laminovaného dřevěného materiálu, díky kterému se vám postel bude snadno udržovat. Disponuje středovým příčným nosníkem pro zajištění vyšší stability. **Vyšší potažené čelo** je nejen dekorativním prvkem, ale výborně poslouží také pro pohodlné opření a zároveň v sobě **ukrývá nenápadný, úložný prostor**. Postel je dodávána **bez matrace a roštu**, ale věříme, že si vyberete z naší široké nabídky a vytvoříte si perfektní lůžko. Součástí dodávky jsou **2 noční stolky**, které poskytnou praktický úložný a odkládací prostor. Každý z nich obsahuje 3 zásuvky obohacené ú úchyt, který snadno nahmatáte i po tmě. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele > Manželské postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Postel s úložným prostorem a nočními stolky STACIE grafit/dub artisan, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Postel s úložným prostorem a nočními stolky STACIE grafit/dub artisan, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz