• Postel s výsuvným lůžkem TRULA přírodní, 90×200 cm

  9 499 

  Vybrali jsme Postel s výsuvným lůžkem TRULA přírodní, 90×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 9499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Postel s výsuvným lůžkem TRULA vás nadchne nejen **moderním stylem**, ale zároveň zefektivní prostor v menším interiéru. Skvěle se hodí do dětského či studentského pokoje, garsoniér či pokoje pro hosty. Z tohoto nenápadného lůžka jednoduše vytvoříte místo pro 2 spáče. Ve složeném stavu postel zabírá velice málo místa, stačí ale vyklopit horní část a objeví se ukryté **dvoulůžko** o rozměrech **ložné plochy 180×200 cm**. Dolní zásuvka na kolečkách nabízí praktický úložný prostor ma lůžkoviny. Tato chytrá funkční postel je vyrobená z **masivního dřeva** brazilské borovice je dostupná ve 2 barevných provedeních. **Laťkové rošty** jsou součástí postele, stačí si jen vybrat matrace o rozměrech 90×200 cm, z naší nabídky **doporučujeme matrace BERGEN FLEX nebo FJORD**, a vaše postel bude kompletní. Horní lůžko je vhodné pro uložení matrace o výšce maximálně 12 cm a spodní maximálně 13 cm. Horní dvě lůžka mají nosnost 90 kg a spodní zásuvka 70 kg. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Postel s výsuvným lůžkem TRULA přírodní, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Postel s výsuvným lůžkem TRULA přírodní, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz