• Postel se zásuvkami a nočními stolky STACIE grafit/dub artisan, 180×200 cm

  16 119 

  Vybrali jsme Postel se zásuvkami a nočními stolky STACIE grafit/dub artisan, 180×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 16119.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Postel s nočními stolky STACIE** je vyvedena v kombinaci přírodního dekoru **dubu artisan a grafitové barvy**, která utváří hřejivý pocit domova a snadno zapadne do moderně laděných ložnic. **Zvýšené, čalouněné čelo** je nejen dekorativním, ale i praktickým prvkem, který umožňuje pohodlné opření během večerní odpočinku, ale zároveň chrání stěnu za postelí. Přímo **v čelu se také nachází 1 z úložných prostorů**. Další naleznete v rámu postele, který **z každé strany obsahuje 1 postelovou zásuvku** nejen na lůžkoviny. Postel je **dodávána bez roštu a matrace**. Avšak věříme, že si perfektní matraci a rošt vyberete z naší široké nabídky a sestavíte si tak komfortní lůžko přesně dle vašeho vkusu a potřeb. Součástí dodávky jsou také **2 noční stolky** ve stejném designu, které poskytnou praktický odkládací prostor. Každý z nich disponuje 3 zásuvkami. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele > Manželské postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Postel se zásuvkami a nočními stolky STACIE grafit/dub artisan, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Postel se zásuvkami a nočními stolky STACIE grafit/dub artisan, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz