• Rohová postel s matrací AFRODITE hnědá, 90×200 cm

  12 089 

  Vybrali jsme Rohová postel s matrací AFRODITE hnědá, 90×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 12089.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Rohová postel AFRODITE** vás přesvědčí vysokým pohodlím, elegantním designem a praktickým rohovým provedením. Postel je **potažena hladkou tkaninou PARIS**, která je vyrobena ze 100% polyesteru. Vybavena je **kvalitním lamelovým roštem** s lamelami se zvýšenou pevností a vynikající pružností. Napomáhají tak k delší životnosti celé postele. Pod roštem, který otevřete pomocí **bočního výklopu**, se nachází praktický **úložný prostor** na lůžkoviny. **Vysoká čela s dekorativním prošíváním a čalounickými knoflíky** ochrání stěnu před poškozením při umístění postele do rohu místnosti. Během montáže se můžete sami rozhodnout mezi levým a pravým provedením rohových čel. Postel je dodávána také včetně **pohodlné partnerské matrace** se zvýšenou pórovitostí, díky čemuž má ideální termoregulační vlastnosti a **umožňuje volbu tuhosti matrace** mezi tvrdou a měkkou stranou. Skládá se z několika vrstev kvalitních elastických pěn, které se perfektně přizpůsobí tvaru těla a utváří tak ty nejlepší podmínky pro zdravý spánek. Potah matrace je snímatelný a pratelný na 30 °C. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Rohová postel s matrací AFRODITE hnědá, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Rohová postel s matrací AFRODITE hnědá, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz