• Sconto Botník SHC-220 dub sonoma

  Sleva!

  1 499 

  Vybrali jsme Sconto Botník SHC-220 dub sonoma přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 1999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  V malém bytě je dostatek úložného prostoru základ. Komoda SHC-220 je praktickým řešením, které poskytne dostatek úložného prostoru. Do variabilních polic se vejde až 15 párů bot, ale může být i skvělým pomocníkem v jídelně pro uložení nádobí, oblečení nebo sezónních doplňků. Otvory v zadní straně slouží k průběžnému odvětrávání vnitřního prostoru. Na horní desce vyniknou vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Přírodní provedení v dekoru dřeva s jemnou strukturou bude malému prostoru opravdu slušet. Pokud vám to dispozice místnosti dovolí lze komodu SHC-220 volně kombinovat s jinými kousky nábytku ve stejném dekoru. Tím vytvoříte interiér v jednotném designu, který bude působit elegantně a nadčasově. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Botníky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Botník SHC-220 dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník SHC-220 dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz