• Sconto Botník TERRY I bílá matná/bílé sklo

  Sleva!

  8 199 

  Vybrali jsme Sconto Botník TERRY I bílá matná/bílé sklo přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 10499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Botník TERRY poskytne úložný prostor až 8 párům bot a najde se i místo pro odložení osobních věcí. Vaše předsíň bude díky botníku stále působit uklizeným dojmem. Dělený prostor za dvířky se postará o dokonalý přehled. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. A nevadí, že jste trochu nerozhodní nebo roztržití. Díky mechanismu tichého dovírání dvířek, můžete dvířka bezpečně a tiše otevírat a zavírat jak je jen potřeba. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Vaše předsíň či hala se díky botníkové komodě TERRY stane opět místem, kde bude radost vítat návštěvu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Botníky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Botník TERRY I bílá matná/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník TERRY I bílá matná/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz