• Sconto Dětská matrace KID DANA 9

  Sleva

  3 799  2 799 

  Vybrali jsme Sconto Dětská matrace KID DANA 9 přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 3799.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Dokonale pružné pohodlí s nevídanou vzdušností – to je výhoda téměř nezničitelné hybridní pěny, v jádru matrace KID DANA 9. Tato česká matrace pro miminka je navíc vyrobená bez použití lepidel a vhodná k užívání s monitorem dechu. Vysokou hygieničnost matrace zajišťuje antibakteriální potah Aegis TM s vysokým obsahem přírodních vláken Tencel® a klimatizační vrstvou dutých vláken, který zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a působí proti vzniku plísní. Matrace je ideální volbou pro pro alergiky, astmatiky a lidi se zvýšenou potivostí. Díky dvoudílné konstrukci se potah snadno vejde i do menší pračky a lze prát na 60 °C. Matrace je vhodná k uložení na pevnou desku či rošt s rozestupem do 4 cm (v případě použití monitoru dechu – dle instrukcí jeho výrobce). Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Ložnice > Matrace > Matrace dle typu
  • Barva: bílá
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Dětská matrace KID DANA 9 - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Dětská matrace KID DANA 9 - nábytek SCONTO nábytek.cz