• Sconto Elektricky polohovací rošt TRIO MOBIL DUAL T12 80×200 cm

  Sleva!

  8 999 

  Vybrali jsme Sconto Elektricky polohovací rošt TRIO MOBIL DUAL T12 80×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 10799.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Tento luxusní elektricky polohovací lamelový rošt je vybaven duálním motorem pro samostatné polohování části pod hlavou a pod nohama. Komplex 42 lamel s fóliovaným povrchem je anatomicky nastavený pro každou ze sedmi zón lidského těla tak, že poskytuje tělu prostředí pro ortopedicky optimální a ničím nerušený spánek. Díky vysoké hustotě lamel uložených v inovativních tříbodových pouzdrech dochází k perfektnímu rozvržení hmotnosti těla. Nejvíce zatěžovaná bederní část je vybavená 12 zdvojenými nastavitelnými lamelami. Jejich tuhost snadno uzpůsobíte pomocí posuvných opasků. Fóliovaný povrch s částicemi stříbra dodává roštu zvýšenou odolnost vůči vodě a vlhkosti. Částice stříbra mají antibakteriální a protiplísňové účinky. Rošt je určený pro kvalitní pěnové a latexové matrace. – Zaujal vás tento rošt, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takový, který bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Rošty
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Elektricky polohovací rošt TRIO MOBIL DUAL T12 80x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Elektricky polohovací rošt TRIO MOBIL DUAL T12 80x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz