• Sconto Herní křeslo DEXTER černá/červená

  Sleva

  8 999  6 799 

  Vybrali jsme Sconto Herní křeslo DEXTER černá/červená přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 8999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Moderní herní křeslo DEXTER je navržené s důrazem nejen pro splnění požadavků na pohodlí pro hráče počítačových her, ale je také uzpůsobené pro každodenní kancelářskou práci. Ergonomické tvarování s polstrováním z kvalitní PU pěny umocní komfort během celodenního sezení. Potah je tvořen kombinací černé ekokůže s výrazným červeným prošíváním a červenými elementy ze sametového materiálu na sedadle i opěradle, které má v horní části integrovanou zesílenou opěrku hlavy. Vysoké opěradlo celkově podporuje správné držení páteře, zároveň je ale možné nastavit sklon od 90° do 180° a to v jakékoli poloze. Ke krátkému odpočinku lze využít sklopení opěráku téměř do horizontální polohy. Výšku židle si můžete nastavit podle vlastních potřeb díky mechanismu plynového pístu, stejně tak jednoduše si uzpůsobíte tuhost pohupu houpacího mechanismu pomocí šroubu umístěného pod sedákem. Výškově nastavitelné područky s měkkým polstrováním navíc disponují polohovací opěrkou. Stabilitu židle zajišťuje robustní kovový kříž v černé barvě s plastovými kolečky vhodnými na koberec. Nosnost židle je do 130 kg. Snadná a rychlá montáž. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Křesla a sezení > Židle > Kancelářské židle
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Herní křeslo DEXTER černá/červená - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Herní křeslo DEXTER černá/červená - nábytek SCONTO nábytek.cz