• Sconto Herní křeslo MAGNUS černá/červená

  Sleva

  6 999  4 999 

  Vybrali jsme Sconto Herní křeslo MAGNUS černá/červená přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 6999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Moderní designové herní křeslo MAGNUS je navržené s důrazem nejen pro splnění požadavků na pohodlí pro náročné hráče počítačových her, ale je také uzpůsobené pro každodenní kancelářskou práci. Ergonomické tvarování s polstrováním z kvalitní PU pěny umocní komfort během celodenního sezení. Potah je kombinací materiálů černé síťoviny MESH a ekokůže v černé barvě s červenými nebo šedými elementy na sedadle i opěradle, ve kterém je zabudovaná zesílená opěrka hlavy. Vysoké opěradlo představuje celkově dobrou oporu pro správné držení těla, které můžete ještě podpořit nastavitelnou a odnímatelnou bederní opěrkou. Křeslo je vybaveno mechanismem permanent contact s aretací, který slouží k jednoduchému nastavení výšky, úhlu opěradla a zároveň hloubky sedadla. Výškově nastavitelné plastové područky s polstrováním kopírují pohyb a polohu sedáku. Výšku židle si nastavíte podle vlastních potřeb pomocí páčky s plynovým pístem, stejně tak jednoduše si uzpůsobíte tuhost pohupu houpacího mechanismu pomocí šroubu umístěného pod sedákem. Stabilitu židle zajišťuje robustní plastový kříž, s protiskluzovými prvky na každém rameni, s plastovými kolečky. Nosnost židle je do 130 kg. Snadná a rychlá montáž. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Křesla a sezení > Židle > Kancelářské židle
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Herní křeslo MAGNUS černá/červená - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Herní křeslo MAGNUS černá/červená - nábytek SCONTO nábytek.cz