• Sconto Herní křeslo MERLIN černá/červená

  Sleva

  6 999  4 999 

  Vybrali jsme Sconto Herní křeslo MERLIN černá/červená přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 6999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Moderní herní křeslo MERLIN ve vzhledu sedadla závodního vozu se zaoblenými liniemi je navržené s důrazem nejen pro splnění požadavků na pohodlí pro hráče počítačových her, ale je také uzpůsobené pro každodenní kancelářskou práci. Velkou předností je zdravé a ergonomické sezení podpořené synchronním mechanismem, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed. Tím dosáhnete tzv. dynamického sezení, které se postará o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Vysoké opěradlo navíc pozitivně podporuje zdravé držení těla. Polstrování z kvalitní PU pěny jen umocní komfort během celodenního sezení. Potah je vyroben z příjemné ekokůže v černé barvě s výrazným červeným prošíváním na sedadle i opěradle. Výškově nastavitelné područky disponují polohovacími opěrkami. Celkovou výšku židle si nastavíte podle vlastních potřeb pomocí páčky s plynovým pístem, stejně tak jednoduše si uzpůsobíte tuhost pohupu houpacího mechanismu pomocí šroubu umístěného pod sedákem. Stabilitu židle zajišťuje robustní plastový kříž v černé barvě, s červenými protiskluzovými prvky na každém rameni, s plastovými kolečky vhodnými na koberec. Nosnost židle je do 130 kg. Snadná a rychlá montáž. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Křesla a sezení > Židle > Kancelářské židle
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Herní křeslo MERLIN černá/červená - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Herní křeslo MERLIN černá/červená - nábytek SCONTO nábytek.cz