• Sconto Jídelní stůl CORNELIUS lanýžová, matná

  Sleva

  14 699  10 499 

  Vybrali jsme Sconto Jídelní stůl CORNELIUS lanýžová, matná přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 14699.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Elegantní, v jemném lanýžovém odstínu s možností rozložení. To je jídelní stůl CORNELIUS. Stane se výraznou a funkční součástí každé moderně laděné jídelny. Součástí desky stolu, která má ostře řezané rysy a tvary, je i 4 mm silné temperované lanýžově zbarvené sklo. K rozložení je přídavný díl – 40 cm široká MDF deska, která je výklopná a při složeném stole ukryta pod hlavní deskou. Celková síla desky je 5 cm. Přídavná deska je také v lanýžovém matném provedení, bez krycího skla a opatřena vyfrézovaným madlem, pro snazší vytažení desky. Centrální noha je v netradičním lichoběžníkovém tvaru s otvorem uprostřed o rozměrech 74 (46 u podesty) cm, šíře je 18 cm a síla stěny je 7 cm. Podesta je z MDF desky a krytá sklem, velikost 80 x 50 x 3 cm. Výška stolu je 76 cm. Deska je s centrální nohou spojena kovovou konstrukcí, která zároveň celý stůl vyztužuje a zpevňuje. Přes svoji velikost stůl svým odlehčujícím designem působí lehce a subtilně, své místo najde nejen v moderních interiérech. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Jídelní stůl CORNELIUS lanýžová, matná - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Jídelní stůl CORNELIUS lanýžová, matná - nábytek SCONTO nábytek.cz