• Sconto Jídelní stůl MANHATTAN dub havelland cognac/grafit

  Sleva

  16 699  12 999 

  Vybrali jsme Sconto Jídelní stůl MANHATTAN dub havelland cognac/grafit přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 16699.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Oslovuje vás industriální styl a zároveň upřednostňujete funkčnost? Atraktivní rozkládací jídelní stůl MANHATTAN bude možná přesně to, co hledáte. Desku stolu lze jednoduše rozšířit pomocí centrálního výsuvného dílu ze 160cm na 210cm. Mohutnou středovou nohu oceníte nejen pro její estetický vzhled, ale i pro praktičnost. Nezabere příliš podlahové plochy a přitom poskytne dostatek prostoru pro umístění židlí. Celý stůl je vyroben z laminované desky s velmi snadno udržovatelným povrchem v dekoru dubu, doplněným o tmavě šedé prvky. Jídelní stůl MANHATTAN je jeden z elementů stejnojmenného programu, s jehož propojením dokáže vytvořit v interiéru dokonalý designový celek, stejně tak se ovšem dá snadno zakomponovat jako solitér do již zařízené jídelny v podobném barevném stylu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Jídelní stůl MANHATTAN dub havelland cognac/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Jídelní stůl MANHATTAN dub havelland cognac/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz