• Sconto Jídelní židle FLORA S modrá, syntetická kůže

  Sleva

  2 499  1 299 

  Vybrali jsme Sconto Jídelní židle FLORA S modrá, syntetická kůže přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 2499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Jídelní židle FLORA se pyšní elegantním designem jež se hodí především do moderně zařízených jídelen a kuchyní. Stejně tak se bude dobře vyjímat v hotelích, zasedacích místnostech, nebo například v restauracích. Tato židle je vybavena kvalitní konstrukcí, jejíž nosnost je až 120 kg a díky pohupovému provedení vám nabídne také velmi příjemné posezení. Její moderní vzhled podtrhuje prošívané čalounění v několika barevných kombinacích s možností výběru i z více materiálů. V horní části opěradla najdete praktický úchyt, který není pouze zdobným prvkem, ale též plní funkci usnadňující manipulaci se židlí. Výběr je možný jak z různých barev, tak i potahových materiálů dle vašich potřeb. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Křesla a sezení > Židle > Jídelní židle
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Jídelní židle FLORA S modrá, syntetická kůže - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Jídelní židle FLORA S modrá, syntetická kůže - nábytek SCONTO nábytek.cz