• Sconto Komoda MUDDY 3 šedá/bílé sklo

  Sleva

  18 499  12 999 

  Vybrali jsme Sconto Komoda MUDDY 3 šedá/bílé sklo přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 18499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Komoda MUDDY 3 o hloubce 40 cm poskytuje úložný prostor krytý i otevřený. Ten otevřený je vybaven 2 vloženými policemi. Krytý naopak tvoří celkem 4 zásuvky se spodními výsuvy a za párem otočných dvířek se nachází další vnitřní prostor se 2 výškově nastavitelnými vloženými policemi. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny tlumeným způsobem dovírání. Přední strany dvířek, které mají bílé nebo šedé barevné provedení, jsou opatřeny vrstvou bezpečnostního skla a dotváří tak elegantní dojem celého vzhledu. Povrchovou úpravou komody je odolné a na údržbu nenáročné lamino s ABS hranami. Kancelářským nábytkem MUDDY, který je charakteristický kombinací čistého designu a dobře organizovaného úložného prostoru, snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Jedná se o nábytek s kovovými úchyty se zaoblenými hranami. Komoda je dodávána v demontovaném stavu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Komody
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Komoda MUDDY 3 šedá/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda MUDDY 3 šedá/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz