• Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 153 cm

  Sleva

  11 799  8 499 

  Vybrali jsme Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 153 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 11799.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Přemýšlíte jak elegantně vyřešit umístění všech těch věcí, které se u vás doma hromadí? Pořízením komody RIAN získá vaše domácnost krytý úložný prostor s policemi, kde umístíte vše, co nemá být na očích. Komoda v kombinaci s dvířky a zásuvkami najde uplatnění prakticky v každém pokoji. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Výrazná kresba dřeva a kombinace s lištou z přírodního masivního dřeva vnáší do interiéru kus přírody. Lišta je unikátním prvkem nábytku, který byl zpracován ručně a odráží se zde volnost přírody a původního originálního vzhledu. Velký úložný prostor zvládne nahradit skříň v obývacím pokoji, množství zásuvek ocení pánové v pracovně, či dámy v jídelně. Ať už komodu RIAN umístíte kamkoli, bude zajímavým solitérem. V kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Komody
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 153 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 153 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz