• Sconto Komoda SAIGON dub artisan/šedá, šířka 145 cm

  Sleva!

  12 399 

  Vybrali jsme Sconto Komoda SAIGON dub artisan/šedá, šířka 145 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 17499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Komoda SAIGON dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Vnitřek komody vyplňuje osm vložených polic, z toho dvě jsou skleněné a podsvícené LED světly. Krajní dva výřezy prosklené čirým sklem poskytují ideální plochu pro vystavení různých dekorací. Horní deska o šířce 145 cm opět poslouží pro vystavení dekorací, ale místo si zde najdou i květiny. Prostřední část navíc obsahuje dvě zásuvky. Systém SOFT CLOSE zajišťuje jejich tiché dovírání. Kovové úchytky černé barvy v matném provedení podtrhují celkový design komody. Nožky s plastovými kluzáky chrání podlahu před poškozením. Komodu SAIGON lze samostatně začlenit do již zařízeného obývacího pokoje anebo je možné propojení s dalšími stejnojmennými prvky a vytvořit si tak ve vašem interiéru jedinečný designový celek. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Komody
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Komoda SAIGON dub artisan/šedá, šířka 145 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda SAIGON dub artisan/šedá, šířka 145 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz