• Sconto Kontejner MUDDY dub natur/šedé sklo, se sedákem

  Sleva

  12 699  8 999 

  Vybrali jsme Sconto Kontejner MUDDY dub natur/šedé sklo, se sedákem přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 12699.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Kontejner MUDDY o šířce 133 cm je velmi jednoduše mobilní díky 5 kolečkům, která jsou vhodná na tvrdé podlahy, jako jsou parkety nebo dlažba. Úložný prostor o hloubce 40 cm je tvořen 2 zásuvkami se spodními výsuvy a tlumeným dovíráním a dalším úložným prostorem za 2 posuvnými dvířky. Kontejner tak představuje ideální doplněk k psacímu stolu MUDDY nejen díky úložnému prostoru, ale zároveň díky extra místu k sezení. Sedák v antracitové barvě je součástí. Povrchovou úpravou korpusu je odolné a na údržbu nenáročné lamino s ABS hranami. Přední strany jednotlivých zásuvek a dvířek, které mají bílé nebo šedé barevné provedení, jsou opatřeny vrstvou bezpečnostního skla a dotváří tak elegantní dojem celého vzhledu. Kancelářským nábytkem MUDDY, který je charakteristický kombinací čistého designu a dobře organizovaného úložného prostoru, snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Jedná se o nábytek s kovovými úchyty se zaoblenými hranami. Kontejner je dodáván v demontovaném stavu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Kontejnery a vozíky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Kontejner MUDDY dub natur/šedé sklo, se sedákem - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Kontejner MUDDY dub natur/šedé sklo, se sedákem - nábytek SCONTO nábytek.cz