• Sconto Kuchyňský servírovací stolek GURU akácie

  Sleva

  16 999  12 799 

  Vybrali jsme Sconto Kuchyňský servírovací stolek GURU akácie přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 16999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  I praktické věci mohou vypadat krásně. Kuchyňský ostrůvek GURU vás okouzlí na první pohled svým surovým, masivním vzhledem, ale také svou multifunkčností. Nabízí nejen více úložného a pracovního prostoru, ale může se pochlubit další řadou předností: snadno bude místem setkání, kde si můžete užít vaření spolu, poskytne místo pro skladování věcí, stane se rázem pomocníkem při prostírání i sklízení jídelního stolu. Pomocí koleček ho snadno přesunete, kam budete potřebovat. Kuchyňský vozík je vyroben z masivního akáciového dřeva, které pochází z kontrolovaných indických plantáží. Zpracovává se ručně, proto je každý kus zcela jedinečný. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a ruční, hrubé zpracování, které dodává každému kusu naprostou originalitu. Ať už bude kuchyňský ostrůvek GURU plnit jakoukoliv funkci, zaručeně dodá vaší kuchyni nebo jídelně nádech exotických dálek a díky kvalitnímu a bytelnému materiálu, bude vaším společníkem po dlouhá léta. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Kontejnery a vozíky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Kuchyňský servírovací stolek GURU akácie - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Kuchyňský servírovací stolek GURU akácie - nábytek SCONTO nábytek.cz