• Sconto Ložnicová sestava BERNARDETA dub sägerau/bílá

  15 999 

  Vybrali jsme Sconto Ložnicová sestava BERNARDETA dub sägerau/bílá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 15999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Vytvořte si kompletní neutrální základ vaší ložnice pomocí sestavy BERNARDETA, která je vyrobena v příjemné barevné kombinaci dekoru dub sägerau a bílé barvy. Velkou výhodou je, že zbytek interiéru vždy jednoduše přizpůsobíte vašim představám. Sestava se skládá z celkem 4 položek – postel, 2 noční stolky a šatní skříně. Konstrukce standardního manželského dvoulůžka s ložnou plochou o rozměrech 180×200 cm je opatřena středovým nosníkem. Postel se stane důležitým středobodem vaší ložnice, a aby byla kompletní, vyberete si z naší nabídky také matraci i rošt a podpoříte tak funkci příjemného a zdravého odpočinku. K posteli patří také 2 noční stolky, které jsou vybaveny 2 zásuvkami s úchyty, kam si můžete uložit vše potřebné. Nedílnou součástí ložnice je prostorná šatní skříň se zrcadlem, která je v tomto případě hluboká 65 cm a široká 225 cm. Vnitřní prostor je rozdělen na dvě poloviny. V jedné z nich se nachází šatní tyč a nad ní je vložena jedna police, zatímco v druhé polovině jsou pro přehledné uspořádání k dispozici 3 police. Celá sestava je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je odolný a nenároný na údržbu. Snadná a rychlá montáž produktů. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sestavy a stěny > Ložnicové sestavy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Ložnicová sestava BERNARDETA dub sägerau/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Ložnicová sestava BERNARDETA dub sägerau/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz