• Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá

  Sleva

  24 999  17 999 

  Vybrali jsme Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 24999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní úchytky mosazné spolu s příjemným odstínem bílé barvy propůjčují každému kusu nábytku neutrální a lehký vzhled. Ložnicová sestava CHASE se sestává z šatní skříně o šířce 180 cm, postele s lůžkem o rozměru 180 x 200 cm a 2 nočních stolků se 2 zásuvkami. Šatní skříň o hloubce 58 cm, má vnitřní úložný prostor rozdělen do dvou stejně velkých hlavních bloků, kdy se v každém z nich nachází šatní tyč a nad ní vložená jedna police. Dvoulůžková postel s pevným stabilním rámem se 4 nohami a čelem ve standardní výšce 85 cm. Celková konstrukce postele je podpořena středovou latí s výškově nastavitelnou nohou uprostřed, snáze se tak přizpůsobí výšce matrace spolu s roštem, které také bezstarostně vyberete v naší nabídce a které tak budou nejlépe odpovídat vašim individuálním potřebám. Noční stolek je praktickým doplňkem k posteli, jehož úložný prostor se skládá ze 2 zásuvek a stabilita je podpořena 4 nožkami. Celá sestava je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je snadný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sestavy a stěny > Ložnicové sestavy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz