• Sconto Matrace AMBRA SENIOR 120×200 cm

  Sleva!

  11 499 

  Vybrali jsme Sconto Matrace AMBRA SENIOR 120×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 15999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace AMBRA SENIOR je špičkou mezi **pružinovými matracemi**. Díky speciálně **zpevněnému boku matrace** usnadňuje vstávání z postele. Matrace AMBRA SENIOR je tedy **ideální volbou pro seniory**, kterým vstávání z příliš měkkých matrací činí potíže. Spodní vrstva matrace je tvořená z pěny špičkových parametrů **NIGHTFLY**. Pěna se vyrábí exkluzivní vodní vyplňovací metodou. Tento způsob výroby je nejen ekologický, ale zároveň vyniká vysokým komfortem, odolností vůči deformacím a překonává běžný standard bodové elasticity. Jádro matrace je tvořeno **taštičkovými pružinami**. Díky samostatnému uložení každé pružiny zvlášť do taštičky, umožňuje matrace přesné kopírování těla. Oproti klasickým bonell pružinovým matracím má matrace s taštičkovými pružinami mnohem lepší ortopedické vlastnosti, a to hlavně díky rozložení pružin do 7 zón tuhosti. Počet taštičkových pružin se u klasických rozměrů pohybuje okolo 350 kusů. Takto vysoký počet samostatně „pracujících“ ortopedických bodů vám poskytne maximální pocit pohodlí a radost ze spánku. Vrchní vrstvu matrace tvoří **pěna GREENGEL**, která je svěží a prodyšná. Při použití jako vrchní vrstvy matrace zajišťuje neopakovatelný pocit svěžesti. Spánek na matraci s pěnou GREENGEL bude jedinečnou osvěžující relaxací. **Snímatelný potah z LYOCELLU** je pratelný a tvořený z dřevní celulózy, jedná se tedy o přírodní produkt. LYOCELL dobře absorbuje a vlhkost, rychle odvětrává a zajišťuje tak vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální a je tak vhodný i pro alergiky. Pro lepší provzdušnění jádra jsou boční strany tvořeny kombinací LYOCELLU a 3D textilie. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace AMBRA SENIOR 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace AMBRA SENIOR 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz