• Sconto Matrace ANCONA SENIOR 160×200 cm

  24 499 

  Vybrali jsme Sconto Matrace ANCONA SENIOR 160×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 24499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace **ANCONA SENIOR** je výjimečná vysokým komfortem, elasticitou a tvarovou stálostí. Díky speciálně **zpevněnému boku matrace** je vstávání z postele mnohem snazší. Matrace ANCONA SENIOR je tedy **ideální volbou pro seniory**, kterým vstávání z příliš měkkých matrací činí potíže. Matrace se skládá ze dvou funkčních vrstev a jádrem z pěny **NIGHTFLY**. Jádro matrace je špičkových parametrů. Vyrábí se exkluzivní vodní vyplňovací metodou. Tento způsob výroby je nejen ekologický, ale zároveň vyniká vysokým komfortem, odolností vůči deformacím a překonává běžný standard bodové elasticity. Vrchní vrstva **AIRGEL** je pěna výjimečná svou přizpůsobivostí a strukturou velkých buněk. Při konstrukci matrací je využívaná především v povrchových vrstvách jádra, které jsou zodpovědné za dokonalé kopírování těla uživatele matrací. Přes otevřenou buněčnou strukturu dochází k dokonalému proudění vzduchu, tím i k excelentnímu odvodu vlhkosti a zajištění příjemného klimatu během spánku. Vrchní vrstvu doplňuje ještě **ELIOCELL** pěna, které doplňuje kopírovací vlastnosti a je zárukou vašeho zdravého spánku. Potah z **ALOE VERA** je odnímatelný a pratelný na 60°C. Lehce se tak udržuje v hygienické čistotě. Obsah enzymů a minerálních látek v potahu napomáhá regeneraci kůže. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace ANCONA SENIOR 160x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace ANCONA SENIOR 160x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz