• Sconto Matrace ANTISTRESS VISCO 180×200 cm

  Sleva

  15 999  9 599 

  Vybrali jsme Sconto Matrace ANTISTRESS VISCO 180×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 15999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace, která vás stabilně podepře a zároveň se na ní cítíte jako v bavlnce. Vnější vrstvy matrace – tužší oranžová a měkčí modrá – jsou vyrobené z viscoelastické (paměťové) pěny, která se teplem vašeho těla dokonale přizpůsobí jeho tvaru a přinese mu potřebnou úlevu. Vnitřní pevný blok vzdušné hybridní pěny, která vyniká skvělou odrazovou pružností, vám umožní snadno se při spánku otáčet. Nebuďte se s přeleženým ramenem a dolaďte si tuhost a komfort ležení pouhým otočením matrace, vybírat můžete nejenom s různých tuhostí horních vrstev oranžová/modrá, matraci také můžete otočit ve směru hlava – nohy, neboť ramenní ulevující zóny mají dvě různé tuhosti (dva otvory = pevnější zóna, tři otvory = poddajnější zóna). Luxusní dvoudílný pratelný potah s takzvaným umělým hedvábím navíc dodává matraci jemnost a skvělé odvětrávání potu. Potah lze prát na 60 °C. Nad 130 kg je podmínkou uložení matrace na pevný lamelový rošt vyšší nosnosti s maximální mezerou mezi lamelami 4 cm. – Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace ANTISTRESS VISCO 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace ANTISTRESS VISCO 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz