• Sconto Matrace BONELLIA NEW 80×190 cm

  Sleva!

  3 199 

  Vybrali jsme Sconto Matrace BONELLIA NEW 80×190 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 4499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Pružinovou matraci BONELLIA ocení především milovníci tvrdších matrací. Kombinace pružinové a pěnové vrstvy FLEXIFOAM zajišťuje maximální komfort a ortopedické vlastnosti. Pěna FLEXIFOAM se vyznačuje tvarovou stálostí, dlouhou životností a vysokou prodyšností, kterou oceníte především během horké letní noci. Pružinové jádro je od pěnové vrstvy navíc odděleno plstěnou vrstvou, tudíž se nemusíte bát, že by vás během spánku rušil tlak drátěných pružin uvnitř matrace. Matrace BONELLIA má snímatelný potah z mikrovláken v bílé barvě. Prošívaný potah je opatřený klimatizační vrstvou z dutého vlákna, který ve spojení s pěnovou vrstvou FLEXIFOAM podtrhuje klimatizační vlastnosti matrace. Potah je pro svoji vysokou odolnost možný čistit běžnými čistícími prostředky, nebo vyprat až na 95°C v pračce. Na své si u této matrace přijdou i alergici. Materiály použité na výrobu matrace jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu a tudíž je matrace vhodná opravdu do každé domácnosti. Velkou výhodou matrace BONELLIA je její libovolná kombinovatelnost s téměř jakýmkoliv roštem. Pokud máte ve vaši posteli lamelový, laťkový nebo pevnou desku, této matraci to nevadí, hodí se totiž ke všem vyjmenovaným roštům zcela bez problému. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace BONELLIA NEW 80x190 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace BONELLIA NEW 80x190 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz