• Sconto Matrace FJORD výška 16 cm

  Sleva!

  3 999 

  Vybrali jsme Sconto Matrace FJORD výška 16 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 5599.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Tato komfortní matrace je vyrobená z pružných a odolných pěn Flexifoam®. Potěší vyznavače jednoduchosti a pohodlí. Monoblok vyšší střední tuhosti s drobnou příčnou profilací má termoregulační vlastnosti. Díky proudění vzduchu zajišťuje optimální hygienu lůžka. Oboustranná konstrukce nabízí možnost volby ze dvou stran. Strana CLASSIC – rovná strana pro milovníky klasiky. Strana RELAX s jemnou profilací působí jako masážní podložka a při spánku uvolní tělo na maximum. Jemný potah prošívaný dutým vláknem drží tvar – díky dvoudílné konstrukci je snadno snímatelný a pratelný na 95 °C. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace FJORD výška 16 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace FJORD výška 16 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz