• Sconto Matrace GREEN LATEX 110×200 cm

  Sleva!

  13 499 

  Vybrali jsme Sconto Matrace GREEN LATEX 110×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 18999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace GREEN LATEX s jádrem z **taštičkových pružin** si oblíbí příznivci středně tvrdých až tvrdých matrací. Celá matrace disponuje **7 zónami tuhosti**, což zabezpečuje oporu celého těla a nerušený spánek. Výhodou **jádra s taštičkovými pružinami*** je jejich dokonalé kopírování páteře během spánku a jejich bodová elasticita, která poskytuje ortopedickou oporu páteře. Jádro je od svrchních vrstev odděleno **vrstvou z kokosového vlákna**, které zabezpečuje vyšší tvarovou stálost a zabraňuje vytlačení pružin do pěnových vrstev. Horní vrstva je tvořená **pěnovou vrstvou z LATEXU** s příměsí přírodního kaučuku. Celoplošná perforace této vrstvy zabezpečuje lepší cirkulaci vzduchu. Horní vrstvu doplňuje **pěna ELIOCELL**, která se vyznačuje především pevností a jejími kopírovacími vlastnostmi. Z této pěny je tvořena i spodní část matrace. Snímatelný **potah** z materiálu **LYOCELL** má antibakteriální vlastnosti a je jemný na dotek. LYOCELL je přírodní produkt s příměsí dřevní celulózy, která dobře odvádí vlhkost a rychle se odvětrává. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace GREEN LATEX 110x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace GREEN LATEX 110x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz