• Sconto Matrace GREEN OLIVE 120×200 cm

  Sleva!

  15 999 

  Vybrali jsme Sconto Matrace GREEN OLIVE 120×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 21999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Matrace GREEN OLIVE s **pěnou z přírodních materiálů** je ukázkou propojení nejmodernějších technologií a využití obnovitelných přírodních zdrojů. Tato matrace šetří ekosystém a zároveň vnese luxus do vašich ložnic. **Sendvičové jádro** je tvořeno třemi vrstvami s rozdílnou tuhostí, 7 ložnými zónami a antidekubitním profilováním, které zabraňuje vzniku proleženin. **Spodní středně tvrdá pěna** a **horní tvrdá pěna** umožňuje nastavení rozdílných tuhostí i v rámci partnerské postele. Tyto vrstvy jsou tvořeny **pěnou BIOGREEN**, která jsou vyrobeny z přírodních materiálů – ricinových olejů. Navíc obsahují **výtažky z ALOE VERA**, které ničí bakterie a roztoče. Mezi vrstvami BIOGREEN je **vrstva ALOE VERA**, která se vyznačuje vysokou užitností, dlouhou stabilitou a elasticitou. Matrace je chráněna speciálním **snímatelným potahem** s mikrokapslemi, které obsahují olivový olej. Kapsle postupně uvolňují užitné látky, které zvyšují hydrataci pokožky a brání jejímu stárnutí. Navíc potah dokáže pohlcovat přebytečné teplo a vlhkost. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Matrace a rošty > Matrace
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Matrace GREEN OLIVE 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Matrace GREEN OLIVE 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz